Mobil: +421 910 188 288 I Telefón: +421 2 5810 6666 I Hontianska 4, 821 09 Bratislava, Slovenská republika I E-mail: recepcia@felicityhotel.sk
SK I EN

Felicity Garni Hotel je moderný city hotel, situovaný v atraktívnej štvrti Nivy v novom centre Bratislavy. Ako prezrádza samotný názov, naším poslaním je, aby ste u nás boli spokojní a odchádzali od nás šťastní. Našim hosťom preto poskytujeme všetok potrebný komfort, individuálnu starostlivosť a maximálnu ústretovosť. Presvedčte sa sami. Prajeme vám príjemný pobyt!

Vynikajúca poloha

Felicity Garni Hotel sa nachádza v novom, dynamicky sa rozvíjajúcom centre Bratislavy. Práve tu sú koncentrované najväčšie biznis centrá ako Bratislava Business center I až VI, Apollo Business Center I a II, Ministerstvo hospodárstva SR, autobusová stanica Nové Nivy, nová budova Slovenského národného divadla či nákupné centrum Eurovea. Blízko je tiež Staré Mesto s historickými pamiatkami. Pešo sa doň dostanete už za 20 minút, verejnou dopravou len za 10 minút.

Perfektné hodnotenia

Najlepšou vizitkou každého hotela sú spokojní a šťastní hostia. Veľmi nás teší, že práve vy nám udeľujete najvyššie hodnotenia a najlepšie recenzie, čím sa náš hotel v Bratislave radí medzi absolútnu špičku. Najvyššie známky od vás dostávame za priateľský a ústretový personál, pohodlie, čistotu či vynikajúci pomer medzi kvalitou služieb a cenou. Pozitívne ohlasy nám píšu ľudia, ktorí k nám prichádzajú za biznisom, nákupmi, oddychom, rodinnými výletmi i za kultúrou.

„Výborná lokalita, veľmi ústretový personál, perfektné raňajky. Hotel čistý, dobre vybavený, pohodlná posteľ. Odporúčam.“
Michal, Slovensko
„Blízko centrum, autobusová stanica, Eurovea. Chutné raňajky. Milý personál. Čisto a pomerne kľud. V kúpeľni bol fén, na izbe trezor, plochá TV, mini bar, rýchlovarná kanvica a nejaké čaje a káva. Pohodlné postele.“
Pali, Slovensko
„Malý hotelík s veľmi príjemným a ochotným personálom. Izba útulná s kávou, čajom i minerálkou k dispozícii. Uvítala som, že hotel má vlastné parkovisko. Odporúčam.“
Miroslava, Slovensko

Eco-friendly

U nás myslíme nielen na komfort našich hostí, ale aj na životné prostredie. Ako jeden z mála hotelov v Bratislave využívame technológie, ako sú napríklad solárne panely, tepelné čerpadlo či stropné chladenie, a používame tiež úsporné elektrospotrebiče. K trvalej udržateľnosti životného prostredia môžete prispieť spolu s nami i vy, keď sa zapojíte do nášho uterákového programu. Celý hotel je nefajčiarsky.

Bezplatné storno

Najjednoduchší a najvýhodnejší spôsob, ako si u nás rezervovať pobyt, je priamo prostredníctvom našej stránky. Veľkou výhodou oproti iným rezervačným systémom je, že svoju rezerváciu môžete zrušiť kedykoľvek až do 18.00 hod. v deň vášho príchodu, a to úplne zadarmo. Bezplatné storno určite uvítajú všetci, ktorým sa na poslednú chvíľu zmenia plány, čo sa stáva najmä v týchto neistých časoch.

Kde nás
nájdete

K hotelu Felicity sa dostanete pohodlne autom, k dispozícii je vám hotelové parkovisko monitorované kamerovým systémom. Ak prichádzate autobusom, z autobusovej stanice sa k nám dostanete pešo do 10 minút. Ak prichádzate vlakom alebo lietadlom, bez problémov sa k nám dostanete taxíkom alebo verejnou dopravou (zastávka Novohradská).

FELICITY GARNI HOTEL

Hontianska 4
821 09 Bratislava
Slovenská republika

Mobil: +421 910 188 288
Telefón: +421 2 5810 6666

E-mail: recepcia@felicityhotel.sk