Mobil: +421 910 188 288 I Telefón: +421 2 5810 6666 I Hontianska 4, 821 09 Bratislava, Slovenská republika I E-mail: recepcia@felicityhotel.sk
SK I EN

komfortné izby

Felicity Garni Hotel Bratislava vám ponúka jednolôžkové, dvojlôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a rodinnú izbu. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sociálnym zariadením a hygienickými potrebami, uterákmi a sušičom vlasov. V každej je vám k dispozícii skriňa, pracovný stôl, kuforník, trezor, minibar s nápojmi, telefón s možnosťou priameho volania z hotela, TV s plochou obrazovkou a satelitnými kanálmi, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, ako aj bezplatné vysokorýchlostné wifi pripojenie na internet. Izby sú chladené systémom chladených stropov, aby ste sa cítili komfortne aj počas horúceho leta. Celý hotel je nefajčiarsky, čo platí aj pre všetky naše izby.

V našom hoteli radi privítame aj rodiny s deťmi. Pre najmenších máme prichystané detské postieľky, detské stoličky a spoločenské hry. Kuchyňa pripravuje detské jedlá, ako napríklad lievance, wafle, puding či detskú výživu. Vítané sú aj domáce zvieratká. Pre vašich miláčikov máme misky na vodu, zvieratko na izbe je však za príplatok.