Mobil: +421 910 188 288 I Telefón: +421 2 5810 6666 I Hontianska 4, 821 09 Bratislava, Slovenská republika I E-mail: recepcia@felicityhotel.sk
SK I EN

hotelové služby

Recepcia a informácie

Recepcia
a informácie

Vo Felicity Garni Hoteli môžete 24 hodín denne využívať služby našej recepcie. Hotelový personál vám rád poskytne aj užitočné informácie pre turistov, zabezpečí úschovu vašej batožiny či predá lístky na MHD. Nezabudnite so sebou zobrať aj vášho domáceho miláčika, ktorého u nás tiež radi ubytujeme.

Kuchyňa
a kaviareň

Raňajky podávame formou bufetových stolov alebo à la carte. V našej príjemnej kaviarni alebo na slnečnej terase si môžete posedieť pri dobrej káve alebo poháriku vína. V izbách sa obslúžite kedykoľvek aj sami z minibaru.

Kuchyňa a kaviareň
Izbová služba

Izbová služba

V našom hoteli môžete využiť štandardnú izbovú službu a zabezpečujeme tiež pranie a žehlenie šatstva. V prípade potreby vás zobudíme telefónom, aby ste nezmeškali dôležitý termín, stačí požiadať. Takisto je vám zdarma v dispozícii denne dopĺňaná minerálna voda, káva a čaj.

Služby pre biznis

Náš hotel vám poslúži ako vysunutá kancelária. K dispozícii je vám počítač, tlačiareň aj kopírovacie zariadenie. V celom hoteli využijete vysokorýchlostné bezplatné wifi pripojenie na internet, na každej izbe je LCD televízia a prečítať si môžete aj dennú tlač.

Služby pre biznis
Doprava a parkovanie

Doprava
a parkovanie

Na želenie vám zabezpečíme dopravu z vami určeného miesta na hotel alebo z hotela na vami určené miesto – či už ide o letisko, železničnú alebo autobusovú stanicu. Zaparkovať môžete na hotelovom parkovisku monitorovanom kamerovým systémom.