Mobil: +421 910 188 288 I Telefón: +421 2 5810 6666 I Hontianska 4, 821 09 Bratislava, Slovenská republika I E-mail: recepcia@felicityhotel.sk
SK I EN

hotelové služby

Recepcia a informácie

Recepcia
a informácie

Služby recepcie hotela sú Vám k dispozícii denne v čase od 07:00 do 22:00. Hotelový personál vám rád poskytne aj užitočné informácie pre turistov, zabezpečí úschovu vašej batožiny či predá lístky na MHD. Nezabudnite so sebou zobrať aj vášho domáceho miláčika, ktorého u nás tiež radi ubytujeme.

Kuchyňa
a kaviareň

Raňajky podávame formou bufetových stolov alebo à la carte. V našej príjemnej kaviarni alebo na slnečnej terase si môžete posedieť pri dobrej káve alebo poháriku vína. V izbách sa obslúžite kedykoľvek aj sami z minibaru.

Kuchyňa a kaviareň
Izbová služba

Izbová služba

V našom hoteli môžete využiť štandardnú izbovú službu a zabezpečujeme tiež pranie a žehlenie šatstva. V prípade potreby vás zobudíme telefónom, aby ste nezmeškali dôležitý termín, stačí požiadať. Takisto je vám zdarma v dispozícii denne dopĺňaná minerálna voda, káva a čaj.

Služby pre biznis

Náš hotel vám poslúži ako vysunutá kancelária. K dispozícii je vám počítač, tlačiareň aj kopírovacie zariadenie. V celom hoteli využijete vysokorýchlostné bezplatné wifi pripojenie na internet, na každej izbe je LCD televízia a prečítať si môžete aj dennú tlač.

Služby pre biznis
Doprava a parkovanie

Doprava
a parkovanie

Na želenie vám zabezpečíme dopravu z vami určeného miesta na hotel alebo z hotela na vami určené miesto – či už ide o letisko, železničnú alebo autobusovú stanicu. Zaparkovať môžete na hotelovom parkovisku monitorovanom kamerovým systémom.