Mobil: +421 910 188 288 I Telefón: +421 2 5810 6666 I Hontianska 4, 821 09 Bratislava, Slovenská republika I E-mail: recepcia@felicityhotel.sk
SK I EN

náš príbeh

Hotel vznikol v roku 2004 pod názvom Hotel Blue Garni Bratislava. Od začiatku sme sa profilovali ako moderný city hotel s individuálnym prístupom k svojim hosťom. Sme zameraní na maximálny komfort s dôrazom na ekologické riešenia. Vďaka poctivému hotelierstvu sa nám podarilo získať si dôveru našich hostí, o čom svedčí množstvo pozitívnych hodnotení na náš hotel. Veľmi nás teší, že na Slovensku patríme vo svojej kategórii v hodnotení spokojnosti medzi absolútnu špičku.

Koncom roka 2020 sme pristúpili k zmene názvu na Felicity Garni Hotel Bratislava. Veríme, že nový názov lepšie vystihuje našu filozofiu a poslanie. Felicity znamená šťastie a my robíme maximum pre to, aby ste boli v našom hoteli spokojní a odchádzali od nás šťastní. Felicity zároveň obsahuje slovo city, čím dávame najavo, že sme moderný mestský hotel, ktorý nie je situovaný v novom, dynamicky sa rozvíjajúcom centre Bratislavy náhodou. Za roky nášho pôsobenia sme sa stali ideálnou voľbou pre hostí, ktorí prichádzajú do Bratislavy za biznisom, nákupmi, oddychom, rodinnými výletmi, históriou i kultúrou. Vo Felicity Garni Hoteli radi privítame aj vás. Tešíme sa na vašu návštevu!